Festiwal Optyczny Pałac Łochów 11-13 października 2019 r.

Festiwal Optyczny Pałac Łochów 11-13 października 2019 r.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska Patona  podczas festiwalu Optyczny w dniach 11-13  października 2019 w Pałacu Łochów.

Będzie to niezwykłe wydarzenie, podczas którego będziecie mieli okazję intensywnie przetestować i sprawdzić w praktyce kilkaset obiektywów oraz aparatów różnych marek, a także wiele akcesoriów fotograficznych w tym  akumulatory i ładowarki Patona Premium.

Impreza odbędzie się w dniach 11–13 października 2019 r. w Pałacu Łochów leżącym 70 km od Warszawy. Podczas jej trwania zapewnimy Wam do testowania kilkaset modeli obiektywów oraz aparatów. Do Was należeć będzie tylko robienie zdjęć. A będzie co fotografować, gdyż oprócz przepięknych plenerów, zapewnimy Wam interesujące warsztaty i wykłady prowadzone przez zawodowych fotografów i filmowców.

O energię dla Waszych aparatów zadba Patona użyczając do testów akumulatory, ładowarki i power banki

Naszymi gośćmi będą:

Jacek Bonecki – ambasador Fujifilm
Paweł Kosicki – ambasador Fujifilm
Adam Nurkiewicz – ambassador Sirui i Lexar
Tomasz Przychodzien – ambasador Tamron
Szymon Szcześniak – ambasador Fujifilm
Paweł Zalejski – ambasador Zhiyun

Impreza będzie znakomitą okazją do wypróbowania obiektywów i aparatów w większości zastosowań. Sam Pałac Łochów da możliwość fotografowania architektury i zabytkowych wnętrz.

Przez cały czas trwania Festiwalu Optycznego, będziecie mogli do woli testować akumulatory, ładowarki i powerbanki Patona Premium oraz kupić na miejscu wybrany produkt w specjalnej festiwalowej cenie.
Przez trzy dni będziemy służyć Wam swoją wiedzą i doradzać, do zobaczenia.