O firmie

Marka Patona znajduje się na globalnym rynku od 4 lat. W bardzo krótkim czasie zdobyła uznanie wśród użytkowników, których grono stale roście.

PATONA to nie jest sztuczne przezwisko wymyślone przez marketingowych specjalistów, zamiast tego ma osobisty związek z pierwszymi literami imion członków rodziny z założonej firmy w południowych Niemczech: PAtric, TObias, NAncy.

Marka Patona wyznacza nowe standardy na dynamicznym i konkurencyjnym rynku.
To wyraźnie i dumnie oznacza:

  • Pierwsi na rynku – ponieważ firma PATONA dysponuje najnowszymi akumulatorami przed innymi
  • Gwarantowana trwała jakość
  • Dobrze wykonane, niezawodne produkty
  • Duża dostępność
  • Atrakcyjne wzornictwo
  • Rosnąca sieć sprzedaży na całym świecie
  • Długoterminowe planowanie produktów
  • Produkty opracowane we własnym zakresie, takie jak ładowarka 4w1 do akumulatorów cyfrowych

Idea

na czas, niezawodnie, szybko

Prosta, ale świetna. Tuż przed pierwszym urlopem z kobietą, która stała się jego żoną, narodził się pomysł. Patric Schwärmer musiał kupić baterię zastępczą do swojego aparatu Canon. Nie mógł uwierzyć swoim oczom w sklepie, gdy zobaczył, że bateria kosztowała go połowę wartości aparatu. Biznesmen doświadczony w międzynarodowym eksporcie z łatwością dokonał obliczeń. 82 miliony Niemców, którzy w większości posiadają cyfrowe aparaty i każdy w pewnym momencie potrzebuje zamiennego akumulatora, tak jak on. Potem ekspansja na Europę, a nawet na cały świat. Jaki ogromny potencjał – pomyślał.

Teraz wszystko zależało od niego, aby pomysł  zamienić w rzeczywistość. Po długich poszukiwaniach znalazł właściwego producenta kompatybilnych baterii zamiennych, odwiedził fabryki i zbudował solidną, prawie rodzinną sieć na Dalekim Wschodzie. Do dziś Patric Schwärmer korzysta z tych osobistych przyjaźni na wiele sposobów. Był w stanie rozwinąć swoją firmę, by znaleźć się na drodze do zajęcia ważnego miejsca pośród graczy na arenie międzynarodowej, zajmując wiodącą pozycję w tym sektorze w najwyższej technologii, jakości i innowacyjności.